DniPRO GogolFest: чим вразив екватор фестивалю (ФОТО)

uatv
30.09.2019
Фото Facebook DniPro ГогольFest

У суботу, 28 вересня, фестиваль DniPRO GogolFest дійшов свого екватора та піку. Упродовж другого дня фестивалю гості змогли відвідати 40 подій. Серед них: перформанси, вистави, музичні виступи, лекції, сінематека та події для дітей.

Надзвичайно насиченою та цікавою цього дня була освітня програма в межах проєкту “Гімназія від Анастасії Євдокимової”. Упродовж 2-го дня фестивалю відвідувачі змогли зустрітись із кураторами програм та підготуватись до перегляду низки заходів фестивалю, а також із культурними та освітніми діячами. Зокрема, лекцію “Мрія про метро” прочитав Влад Троїцький – засновник фестивалю ГогольFest. Також у межах проєкту “Гімназія” на відвідувачів чекали майстер-класи для дітей, інтерактивні читання, дискусії та сінематека.

Театральна програма була не менш насиченою. 28 вересня відбулось 8 перформансів та вистав. Найяскравішими із них стали: site-specific проєкт від режисера Дмитра Костюминського “ДніПРОметей повсталий”опера-реквієм IYOV, digital-вистава “Тінь” від українських та французьких митців, німецько-український соціально-мистецький проєкт “11 питань про Україну”, дитяча вистава від литовської хореографині “Кольорові ігри” та перформанс у бункері “Брати Карамазови”.

Фото Facebook DniPro ГогольFest

Родзинкою театральної програми став показ site-specific проєкту від режисера Дмитра Костюминського “ДніПРОметей повсталий” у недобудованій шахті метро “Центральна”. Він складався з 4 частин, які показували на 4 різних локаціях шахти метро. Це – унікальний проєкт, ще ніколи досі такі події не відбувались у таких локаціях. Режисер “ДніПРОметей повсталий” Дмитро Костюминський зазначив: “Сьогодні ви подивитесь перформанс про людину, яка обрала свободу. Цю історію ви побачите лише тут і зараз. Останні зміни у цьому перформансі стались буквально вчора, і ми весь час працювали над ним”.

На музичній сцені виступили: акустично-електронний колектив із Дніпра DZ’OB, а також “дітища” ЦСМ “ДАХ” – соціальний рейв-бенд ЦеШо та славнозвісні фрік-кабаре DakhDaughters.

Зі сцени DakhDaughters наостанок сказали: “Наш Дніпро – наша фортеця. Тримайте охорону! Мета у вас зараз є сильна: зберегти наші кордони. Щоб Дніпро сказав: “Ми є нащадками скіфів, нащадками козаків. І ми пам’ятаємо, хто ми є… У нас зараз є можливість побудувати нову прекрасну державу, і якщо ми будемо усі разом працювати, насолоджуватися всім, що може дати ця земля, якщо ми візьмемося за руки – ми твердо підемо!”.

Нічна програма фестивалю традиційно складалась із кіноклубу та музичних заходів. 28 вересня на нічній сцені виступили відомі українські діджеї Стасік, Sheetel&The good stuff, Monotonne, Kontur, R (Module) та виконавці “живого техно” австрійці ElektroGuzzi.

Закриття фестивалю відбулося у неділю, 29 вересня. У цей день на відвідувачів знову очікувала насичена освітня, театральна і музична програма.

Родзинками цього дня стали: драматична вистава від дніпровського молодіжного театру “Однокласники”, вистава-притча від театру “ДАХ” “Сон Аліси”, музичні виступи від українських виконавців – електро-гурту OY Sound System та славнозвісних Вагоновожатих, а також виступ від білоруського пост-панк дуету Super Besse.

Джерело UATV
дата 30.09.2019
категорії Новини партнерів
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×