Дмитро Підручний переміг на ЧС з біатлону

Фото НОК

Український біатлоніст Дмитро Підручний виграв гонку переслідування на Чемпіонаті світу в Естерсунді (Швеція).

Про це повідомляє прес-служба НОК.

“Стартувавши з четвертої позиції з 17-секундним відставанням від переможця спринту Йоханнеса Бьо з Норвегії, наш спорстмен припустився двох промахів на першому вогневому рубежі. Проте не склав руки і продовжив боротися. А далі помилялися вже суперники”, – сказано в повідомленні.

27-річний українець подолав дистанцію за 31 хвилину 54.1 секунди.  Другим фінішував норвежець Йоханнес Бе. На фініші перевага Дмитра над спортсменом з Норвегії склала 8,3 секунди. Третє місце посів француз Кентен Фійон Майї. Ще один українець Руслан Ткаленко прийшов 38-м.

Відзначимо, що це перше золото Чемпіонату світу в історії нашого чоловічого біатлону.

Раніше повідомлялося, що Михайло Кохан здобув “золото” на Кубку Європи з метання молота.