Для захисту в справі щодо “скіфського золота” РФ найняла компанію, яка обслуговувала інтереси “Газпрому”, – Джапарова (ВІДЕО)

uatv
24.07.2020
Фото з сайта glavcom.ua

Процес суперечок у справі “скіфського золота” Російська Федерація навмисно і штучно розтягує в просторі та часі – “начебто там її офіційно немає”.

Про це в програмі “На самом деле: Крым” в ефірі телеканалу “Дом” розповіла перший заступник міністра закордонних справ Еміне Джапарова.

Вона зазначила, що в затягування суду РФ вкладає величезні ресурси. Крім того, російська сторона змінила компанію, яка представляє інтереси музеїв.

“Вони найняли зараз одну з найсильніших і найдорожчих у Нідерландах, яка захищала інтереси “Газпрому”. Тому, звичайно ж, не шкодуючи коштів, ресурсів, уваги, вони будуть намагатися розтягувати цей кейс надовго”, – сказала Джапарова.

Читайте такожПутін є відповідальним за тортури ув’язнених в окупованому Криму, – Джемілєв

За її словами, українська позиція, з погляду права, є дуже сильною.

“Шанси України сильні, тому що ті конвенції і та законодавча база, на яку спирається український захист, говорять про те, що “скіфське золото” – артефакти кількох музеїв. Спочатку йшлося про п’ять музеїв: один музей історії та чотири кримські музеї. Це майно України, а не кримських музеїв, які фактично є частиною і були частиною України. Це майно держави Україна”, – наголосила вона.

Раніше Джапарова повідомила, що український уряд підготував документ зі стратегії деокупації Криму, проте документ не є публічним.

Джерело UATV
дата 24.07.2020
категорії Крим
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×