Для виробництва ефективної зброї необхідні фундаментальні наукові дослідження, – секретар РНБО (ФОТО)

У Києві відбулася виставка науково-технічних розробок і технологій установ НАН України

uatv
06.12.2018

Фото РНБО

На виставці у Києві, яка відбулася у четвер, 6 грудня, представили результати роботи академічних наукових закладів і спільні розробки українських вчених з підприємствами ДК “Укроборонпром” і Лігою оборонних підприємств України. Захід під назвою “Наука – обороні та безпеці держави” присвятили 100-річчю заснування НАН України.

Про це повідомляє прес-служба РНБО.

Під час відкриття виставки секретар Ради національної безпеки та оборони України Олександр Турчинов наголосив, що виробництво нового озброєння та військової техніки повинно тісно переплітатися із науковими дослідженнями та введенням інновацій. Це єдиний спосіб побудувати надійну систему захисту країни.

“Виставка стане майданчиком для опрацювання нових програм співпраці вчених Національної академії наук і Міністерства оборони, Генерального штабу ЗСУ, Державного космічного агентства та Держконцерну “Укроборонпром”, а також приватних підприємств оборонно-промислового комплексу”, – зазначив Олександр Турчинов.

Під час заходу презентували нову броню для танків і БТР, системи протидії ворожим ракетам, нові маскуючі покриття, які дадуть змогу бійцям бути невидимими навіть в інфрачервоному спектрі світла, та багато інших розробок.

“Без мобілізації наукового потенціалу нації, без перетворення інтелекту країни на потужну зброю ми не зможемо перемогти в цій війні. Це найважливіша проблема та пріоритетне завдання”, – додав секретар РНБО.

Нагадаємо, українські льотчики отримали нову авіаційну техніку від “Укроборонпрому”. Ан-77 має стати основою військово-транспортної авіації України.

Джерело UATV
дата 06.12.2018
категорії Україна
поділитися

Топ новин на UA|TV