Для відновлення дорожньої інфраструктури Луганщини залучать партнерів із МБРР та ЄІБ, – Криклій

uatv
18.11.2020
Фото Укрінформ

Для реалізації проєкту з відновлення дорожньої інфраструктури Луганщини “Східна Україна: возз’єднання, відновлення та відродження (Проєкт 3В)” Міністерство інфраструктури України залучає партнерів із Міжнародного банку реконструкції та розвитку і Європейського інвестиційного банку.

Про це повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій, інформує Урядовий портал.

Він зазначив, що азовський та східний регіони залишаються для України одним із пріоритетів відновлення інфраструктури.

“Відібрані ділянки доріг Луганської області, які будуть оновлені в межах цього проєкту, були запроєктовані ще в 50-60-х роках минулого століття, і, звісно, наразі не відповідають фактичному навантаженню та інтенсивності дорожнього руху. Ми очікуємо підписати фінансові угоди до кінця року, щоб уже навесні розпочати роботи”, – зазначив очільник Мінінфраструктури.

Читайте також: Один кілометр будівництва автомагістралі Н-31 Дніпро – Решетилівка коштував 150 млн грн, – Криклій (ВІДЕО)

У рамках Проєкту ЗВ на відновлення доріг у Луганській області Україна отримає 65 млн доларів позики від МБРР та 100 млн євро – від ЄІБ. Вони будуть спрямовані на капітальний і поточний середній ремонти ділянок автошляхів Н-26 Чугуїв-Мілове, Р-66 КПП “Демино-Олександрівка” – Сватове – Лисичанськ – Луганськ, Т-13-02 КПП “Танюшівка” – Старобільськ – Бахмут.

Усього в межах вищезазначеного проєкту оновлять близько 183 км автошляхів загального користування державного значення в Луганській області.

Читайте такожРемонт доріг: як в Україні впроваджують європейські технології (ВІДЕО)

Нагадаємо, що Укравтодор планує оновити дороги в Чорнобильській зоні до 2023 року.

Джерело Урядовий портал
дата 18.11.2020
категорії Економiка
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×