Для успішного завершення створення ОТГ потрібна фіскальна децентралізація, – Іван Міклош

uatv
12.12.2019
Фото UATV

Найближчим часом реформа децентралізації буде завершена. Про це заявив спікер ВРУ Дмитро Разумков. Цю реформу називають найуспішнішою серед усіх проведених в Україні за останні 5 років.

Чого вдалося досягти, і що ще потрібно доопрацювати – розповів голова Стратегічної групи радників з підтримки реформ в Україні Іван Міклош в студії UATV.

“Реформа децентралізації – одна з найважливіших. За останні роки тут є позитивні результати, особливо щодо питання фінансування громад. У маленьких міст і сіл тепер більше грошей на розвиток. Але ще не все зроблено. Насамперед, необхідно закінчити процес побудови громад. Також потрібно надати більше повноважень політикам на місцевому рівні. Губернаторів, яких призначає президент, це не стосується”, – розповів гість студії.

За його словами, необхідна фіскальна децентралізація. Щоб було зрозуміло, за якими критеріями місцеві громади отримуватимуть фінансування.

Раніше українські політики та чиновники неодноразово говорили про позитивні зміни, які принесла децентралізація. Наприклад, колишній міністр регіонального розвитку Геннадій Зубко заявляв, що це “антикорупційний стрибок для України“.

Телеінтерв’ю з Іваном Міклош дивіться у програмі “Лицом к лицу” на телеканалі UATV.

Читайте також: Успішна децентралізація: після старту реформи бюджети ОТГ зросли в декілька разів (ВІДЕО)

Джерело UATV
дата 12.12.2019
категорії Україна
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×