Для посилення кібербезпеки ЦВК використовуватиме обладнання ОБСЄ

Технічну підтримку Центрвиборчкому надав координатор проектів міжнародної організації в Україні

uatv
28.11.2018

Фото Укрінформ-UATV

ЦВК отримала від ОБСЄ комплекс обладнання і програмного забезпечення, яке допоможе збільшити захист від кіберзагроз.

Про це повідомляє прес-служба Центральної виборчої комісії.

“Зокрема, Комісії передано системи для комплексного технічного захисту мережі ДРВ (Державного реєстру виборців, – ред.). Вони дозволять виявляти загрози, запобігати вторгненням і реагувати на можливі кібератаки. Найближчим часом працівники Служби розпорядника ДРВ пройдуть відповідне навчання з управління зазначеними системами… Це стало важливим кроком в низці заходів, які проводяться Комісією для посилення кібербезпеки адміністрування виборів в Україні в рамках підготовки до загальнонаціональних виборів 2019 року“, – зазначається у повідомленні.

За словами керівника Служби розпорядника Державного реєстру виборців Олександра Стельмаха, завдяки новому обладнанню система може реагувати на загрози та аномалії на різних рівнях – робочого місця, мережі, серверів, а також на різні спектри загроз – вірусну, спам, атаку із зовнішніх мереж, вторгнення тощо.

Техніку для ЦВК надали у рамках проекту “Посилення кібербезпеки і прозорості виборчих процесів в Україні”. Програма реалізується Координатором проектів ОБСЄ за фінансової підтримки уряду Норвегії та Місії США в ОБСЄ.

Нагадаємо, НАТО збільшить фінансову допомогу Україні в питанні кібербезпеки. Підтримка Альянсу дуже важлива в умовах виборчих перегонів.

Джерело UATV
дата 28.11.2018
категорії Технології
поділитися

Топ новин на UA|TV