“Для норвежців і українців важливі свобода і незалежність”, – Фредерік Артур

В Україні відсвяткували Нордичну ніч-2018

uatv
03.11.2018

Фото UATV

Захід був організований українськими волонтерами за сприяння п’яти посольств Норвегії, Швеції, Данії, Фінляндії та Ісландії. Крім святкових дегустацій пива, віртуального туру на велосипеді і концертів скандинавських виконавців, українській публіці представили цікаві дискусії з представниками посольств. Однією з ключових тем стали цінності, які існують в сучасному суспільстві України, Норвегії, Швеції, Данії.

“Ми поділяємо спільні цінності взаємоповаги, необхідності просувати демократію і рівність. Для норвежців і українців важливі свобода і незалежність!”, – зазначив Фредерік Артур, заступник глави місії Посольства Норвегії в Україні. Він наголосив, що саме рівність є основою благополуччя його країни.

“Важко виміряти рівень щастя, але якщо ми звернемося до статистики ООН, то Норвегія незмінно займає одне з місць у першій п’ятірці, думаю одна з причин – це рівність в суспільстві”, – наголосив норвезький дипломат.

Довіра, рівність і добре управління три головних цінності шведського народу на думку заступника посла Анни Тофт Соренсен.

“Українці беруть активну участь у соціальному та культурному житті. Я думаю, рівень довіри в українському громадянському суспільстві досить високий”, – повідомила заступник глави датської місії в Україні. Колегу підтримав і перший секретар Посольства Швеції в Україні Даніель Грунвіус.

“Українці дуже життєрадісні люди, вони вірять у зміни на краще і показували це багато разів, коли висловлювали невдоволення своїми політиками і відданість європейським цінностям. Українці володіють сильним духом. Часом вони здатні на видатні вчинки, які також демонструють їх чуйність!”, – зазначив шведський дипломат.

Анна КОСТЮЧЕНКО, UATV

Джерело UATV
дата 03.11.2018
категорії Україна та ЄС
поділитися

Топ новин на UA|TV