Дію норм антикорупційного законодавства буде відновлено, – Малюська

uatv
28.10.2020
Фото з сайта 24tv.ua

Дію норм антикорупційного законодавства буде відновлено.

Про це у Facebook повідомив міністр юстиції України Денис Малюська, інформує UATV.

За його словами, Конституційний Суд України не скасовував саме електронне декларування або ж кримінальну відповідальність за незаконне збагачення. Так само залишився діяти й електронний реєстр декларацій, хоча доступ до його даних буде обмежено.

“Ми (Верховна Рада, Офіс президента, Кабмін та експертна спільнота) досить швидко напрацюємо законопроєкт, яким обмежимо (або взагалі виключимо) вплив НАЗК на суддів. Наймовірніше, судді отримають свій окремий механізм контролю за статками та витратами, який не буде поступатися НАЗК. Тобто антикорупційний контроль за суддями буде збережено. Ну і дію норм антикорупційного законодавства буде відновлено. Декларування недостовірної інформації (або ж недекларування) доведеться карати більш м’яко, через адміністративну відповідальність. Але і за Кримінальним кодексом санкції були не надто драконівськими, тому разючої зміни не відбудеться”, – написав міністр.

Раніше в Офісі президента заявили, що Володимир Зеленський обов’язково використає своє право на законодавчу ініціативу, щоб відновити сталу роботу системи електронного декларування та невідворотність відповідальності за умисне порушення цих правил. 

Читайте також: НАЗК закрило доступ до реєстру е-декларацій через рішення КСУ

Джерело UATV
дата 28.10.2020
категорії Політика
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×