DIYana – українська співачка, яка самостійно йде до успіху, не керуючись трендами (ВІДЕО)

uatv
19.04.2019
Скрін з відео

DIYana – це нове амплуа виконавиці Яни Соуле, якій захотілося повної музичної незалежності. Артистка купила мікрофон, міді клавіатуру, звукову карту, і з тих пір вона – totally-self-made!

Хіп-хоп або соул – співачка ніколи не знає, якою буде її наступна пісня, тому що не обмежує себе в жанрах. DIYana сама пише музику, тексти пісень, конструює біти, робить зведення та знімає кліпи.

Дівчина зізнається, що половину текстів своїх композицій вона написала в метро. Яна дуже багато пише, адже основний її дохід – це створення текстів пісень для інших виконавців.

“Мені дуже подобаються літери “D”, “I”, “Y” – do it yourself, адже в своїй творчості я все роблю сама – пишу тексти, музику, знімаю кліпи. Також мені дуже подобається ім’я Діана”, – пояснює значення свого псевдоніма співачка.

Яна розкрила секрет свого успіху. За її словами, потрібно просто робити свою роботу впевнено і з душею.

“Коли я на 100% була чесна з собою і почала робити те, що мені хочеться, а не те, що хочеться іншим, тоді слухачі оцінили мої пісні”, – зізнається DIYana.

Виконавиця зазначає, що не керується трендами та не стежить за модою. Вона вважає, що справжня музика – без кордонів і рамок.

“Я за останній рік зробила відкриттів більше, ніж за все життя. Вперше я почала вивчати себе – що я відчуваю, що б я хотіла зробити. Коли ти починаєш розбиратися в своїй поведінці, тоді більше розумієш інших людей, стаєш терпимим до них”, – розмірковує DIYana.

Дівчина закликає не жити майбутнім, а насолоджуватися сьогоднішнім днем, цінувати кожен момент життя.

“У кожному банальному звичному процесі можна знайти крапельку чарівництва”, – вважає виконавиця.

Співачка планує найближчим часом організувати сольний концерт. Там вона хоче представити свої старі пісні та нові композиції. Також DIYana не забуває і про фестивалі – дівчина намагається виступати якомога частіше.

Яна закликає всіх шанувальників робити свою справу, незважаючи на думку оточуючих, і знайти свій спосіб самовираження.

Більше випусків програми Music day дивіться за посиланням.

Джерело UATV
дата 19.04.2019
категорії Культура
поділитися

Топ новин на UA|TV