Діти українських кіборгів стали героями календаря на 2018 рік

Громадська організація "Серця Кіборгів" презентувала календар "Погляд майбутнього". Учасниками проекту стали 12 дітей із родин загиблих воїнів АТО

uatv
13.03.2018

Фото з сайта rada.gov.ua

У заході взяли участь перший заступник голови Верховної Ради України Ірина Геращенко, народний депутат України Ірина Луценко та легендарний кіборг, голова ГО “Серця Кіборгів” Анатолій Свирид, – повідомляє прес-служба ВРУ.

Презентація календаря відбулася в стінах Верховної Ради України.

Фото з сайта rada.gov.ua

На чотирьох презентаційних банерах розміщено інформацію про дітей, які взяли участь у проекті “Погляд майбутнього” та їхніх загиблих батьків.

Фото з сайта qha.com.ua

Організатори сподіваються, що кошти від продажу календаря будуть направлені на літній відпочинок та оздоровлення дітей.

Довідково: Громадську організацію “Серця Кіборгів” було засновано у 2015 році. Організація офіційно опікується 360 дітьми дошкільного та шкільного віку з усієї території України. Батьки цих дітей – учасники АТО.

За інформацією ГО “Серця Кіборгів”, у 2016 році було оздоровлено 196 дітей та 54 дорослих, а у 2017 році – оздоровлено 380 дітей та дорослих не лише в Україні, а й за її межами. Організовуються екскурсії, майстер-класи, зустрічі в школах та ліцеях, тематичні свята, відвідування театрів, кінотеатрів, участь у футбольних матчах, в турнірах із рукопашного бою та багато інших заходів.

Виставка працюватиме протягом пленарного тижня з 13 до 16 березня 2018 року.

Джерело UATV
дата 13.03.2018
категорії ООС (АТО)
поділитися
Топ новин на UA|TV