Діджиталізація: президент провів зустріч із гендиректором представництва Microsoft

uatv
05.10.2020
Фото ОП

Президент Володимир Зеленський провів зустріч із генеральним директором представництва компанії Microsoft в Україні Яном Петером де Йонгом. Сторони обговорили, зокрема, підтримку цифрових ініціатив, які реалізуються в державі.

Про це інформує UATV із посиланням на ОП.

Володимир Зеленський відзначив важливість Меморандуму про взаєморозуміння та співпрацю між Міністерством цифрової трансформації та компанією Microsoft, який було підписано 2 жовтня.

“Ми вдячні компанії Microsoft не тільки за підписання цього важливого меморандуму, а й за те, що компанія звертає свою важливу увагу на Україну. Бачить, що для України діджиталізація – це не тільки слова. Це й розвиток економіки, і боротьба з корупцією”, – наголосив Володимир Зеленський.

Читайте також: Уникнути повторних злочинів: Мін’юст створив програмне забезпечення зі штучним інтелектом “Касандра” (ВІДЕО)

За словами президента, Україна відкрита для розроблення та втілення в життя діджитал-новацій та ІТ-проєктів таких компаній, як Microsoft.

“Ми відкриті. Ми не є якоюсь бюрократичною машиною. Ми хочемо, щоб нас бачили саме таким стартапом серед країн світу, який максимально відійшов від бюрократії”, – сказав він.

Ян Петер де Йонг зауважив, що компанія Microsoft готова надавати допомогу в розвитку технологій в Україні.

Раніше повідомлялося, що уряд схвалив план заходів щодо підвищення якості послуг мобільного зв’язку на 2020-2022 роки.

Джерело UATV
дата 05.10.2020
категорії Технології
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×