Держбюджет-2021 створює умови для відновлення і розвитку економіки країни, – Мінфін

uatv
15.10.2020
Фото Мінфін України

Економічна ситуація в останні місяці показує, що Україна поступово виходить із кризи. Так, у травні-вересні цього року у півтора рази збільшилися надходження податку на додану вартість (ПДВ) порівняно з таким же періодом минулого року. Водночас податкова ефективність із ПДВ зросла з 2,65% у квітні цього року до 3,4% – у червні, що є найвищим показником за півтора року.

Про це розповів міністр фінансів України Сергій Марченко, інформує UATV з посиланням на пресслужбу Мінфіну.

“Завдяки виконанню доходів податковою і митницею ми надолужуємо те відставання у дохідній частині. Це 44,2 млрд грн на початок травня. Зараз скоротили цю “дірку” до 10 млрд грн. А до кінця 2020 р. її взагалі закриємо”, – зауважив міністр.

Така позитивна динаміка є результатом, зокрема, боротьби з тіньовими схемами зі сплати ПДВ і фіктивного податкового кредиту, наголосив міністр.

За його словами, також є позитивні зміни в роботі митниці. Так, Держмитслужба уже четвертий місяць поспіль виконує місячний розпис надходжень.

“Маємо інструмент розвитку і зростання – це бюджет. Цьогоріч у нас достатньо фінансового ресурсу, аби забезпечити пріоритетні видатки. Розроблений командою Мінфіну Держбюджет-2021 закладає можливості для відновлення і розвитку економіки країни”, – наголосив Сергій Марченко.

Нагадаємо, Кабмін пропонує закласти в держбюджет 2 млрд грн на оновлення шахт.

Читайте також: Важливим маркером в ухваленні бюджету-2021 стануть місцеві вибори, – політолог (ВІДЕО)

Джерело UATV
дата 15.10.2020
категорії Економiка
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×