Державіаслужба здійснить позапланові перевірки МАУ, – Криклій

uatv
08.01.2020
Фото АР

Державна авіаційна служба України проведе позапланову перевірку стану безпеки польотів авіакомпанії “Міжнародні авіалінії України” (МАУ).

Про це заявив міністр інфраструктури України Владислав Криклій, повідомляє пресслужба відомства.

“Ми співчуваємо родинам і близьким загиблих в авіакатастрофі в Ірані. Рішенням Державіаслужби польоти в повітряному просторі Ірану заборонені українським авіакомпаніям з 00:00 9.01.2020 – до з’ясування причин катастрофи. Державіаслужба проведе позапланові перевірки стану безпеки польотів МАУ. Також будуть проведені додаткові перевірки стану безпеки польотів інших авіакомпаній”, – заявив міністр.

За його словами, причини авіакатастрофи будуть ретельно досліджені.

“Іранська національна комісія з розслідування катастрофи розпочала свою роботу. Український посол і консул тісно взаємодіють з авіаційним керівництвом Ірану з метою оперативного з’ясування причин катастрофи та репатріації тіл загиблих українців. В Іран буде відправлена група для допомоги в пошуковій операції та фахівці для розслідування причин катастрофи в складі п’яти осіб Національного бюро з розслідування авіаційних подій та інцидентів з цивільними повітряними суднами, двох фахівців Державіаслужби та трьох представників авіакомпанії МАУ. Назвати причини трагедії можна буде тільки після проведеного офіційного розслідування”, – наголосив Криклій.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський доручив Раді національної безпеки та оборони створити оперативний штаб для розслідування авіакатастрофи.

Джерело UATV
дата 08.01.2020
категорії Україна
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×