Курс на ЄС і НАТО: ВР ухвалила зміни до Конституції (ВІДЕО)

uatv
07.02.2019
Фото UATV

У Верховній Раді ухвалили Закон “Про внесення змін до Конституції України (щодо стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства України у Євросоюзі та НАТО)”, повідомляє кореспондент UATV.

За відповідне рішення проголосували 334 депутати.

Згідно із документом, зміни будуть внесені до преамбули, трьох статей і перехідних положень Конституції, у яких закріплять курс нашої держави на вступ до Євросоюзу та Північноатлантичного альянсу.

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій перед проведенням голосування зазначив, що ухвалення такого історичного рішення є дуже важливим для нашої держави.

“Це історичний день, коли ми маємо ухвалити віхові конституційні зміни. Це стратегічні рішення, які визначають майбутнє України – закріплення у тексті Конституції рішення щодо стратегічного курсу України на членство в Європейському Союзі та НАТО”, – наголосив він.

Крім цього, Андрій Парубій додав, що присутні депутати повинні відставити усі політичні дискусії і непорозуміння заради прийняття важливого рішення. 

Президент Петро Порошенко, який ініціював цей законопроект, вважає, що вступ України до ЄС і НАТО допоможе гарантувати безпеку українцям.

“Дуже важливо, що НАТО – це про безпеку. Не лише про військову безпеку, це й про безпеку громадянина, захист прав і свобод. Це те, що нас сьогодні об’єднує! Впевнений, що завдання членства в ЄС та НАТО є абсолютно реальними. Як ми досягли великих цілей, в які ніхто не вірив, так само ми забезпечимо членство України в НАТО і ЄС. Ми йдемо своїм шляхом!”, – зазначив глава держави під час виступу у ВР перед голосуванням за законопроект.

Петро Порошенко наголосив, що сьогодні історичний день, тож прийняте рішення зіграє важливу роль у майбутньому розвитку України.

LIVE: У ВР розглядають зміни до Конституції щодо вступу в ЄС і НАТО

Опубліковано UATV українською Четвер, 7 лютого 2019 р.

Нагадаємо, внесення змін до Конституції України щодо членства у ЄС та НАТО у першому читанні Верховна Рада ухвалила 22 листопада 2018 року.

Джерело UATV
дата 07.02.2019
категорії Випуски новин, Політика
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×