“Депутати” від окупованого Криму в Туреччині – це спроба РФ легітимізувати анексію півострова, – Кориневич

uatv
16.10.2019
Фото UATV

Зустріч президента Туреччини Реджепа Таїпа Ердогана з “депутатами” Держдуми РФ, обраними в тимчасово окупованому Криму, це непорозуміння й чергова спроба з боку Росії зробити вигляд, ніби статус півострова на міжнародній арені змінився.

Про це в студії телеканалу UATV розповів представник президента України в АР Крим Антон Кориневич.

“Тут дійсно, швидше за все, сталося якесь непорозуміння. Туреччина визнає територіальну цілісність України, визнає, що АРК і місто Севастополь – це невід’ємні частини території України. Я думаю, що РФ включила цих людей до складу делегації, та не було приділено увагу цьому факту кимось із турецького боку. Але, безумовно, Україна відзначила цей казус і вжила заходів. Думаю, що в майбутньому такого не повториться”, – зазначає гість студії.

Міністерство закордонних справ України направило ноту протесту Турецькій Республіці у зв’язку з цією ситуацією, а також викликало посла Туреччини в Україні. Найближчим часом наша держава очікує почути офіційну позицію турецької сторони щодо цієї події.

“Я думаю, що це чергова спроба легітимізації анексії Криму Російською Федерацією. Тобто РФ намагається використовувати міжнародні майданчики, міжнародні зустрічі, щоб якимось чином показати, ніби статус Криму змінився і тепер це частина Росії. Але російські чиновники, обрані від окупованого Криму, не можуть визнаватися і не визнаються міжнародною спільнотою. Тому що тільки Україна, як держава-суверен Криму, має право представляти півострів у міжнародних відносинах. І, безумовно, люди, які мають стосунок до окупаційної влади, не повинні бути прийняті у жодній цивілізованій державі й не повинні отримувати слово на жодному міжнародному майданчику”, – додає Антон Кориневич.

Джерело UATV
дата16.10.2019
категорії Крим
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×