Деокупація Криму: Володимир Зеленський заявив, що чинна влада працюватиме над створенням переговорного майданчика

uatv
26.08.2020
Фото ОП

У межах Нормандського переговорного процесу Росія не хоче обговорювати питання деокупації Автономної Республіки Крим, а за шість років не створено жодного ефективного переговорного майданчика, який сприяв би поверненню півострова під український контроль. Чинна українська влада працюватиме над тим, щоб це змінити.

Про це в інтерв’ю інформаційному телеканалу Euronews розповів президент України Володимир Зеленський, інформує ОП.

Він розповів, що порушував кримське питання на переговорах у Нормандському форматі, але Росія відмовилася його обговорювати.

“Але Крим – наша територія, ми його повернемо. Я кажу відверто, що потужного майданчика, на якому порушувалося б це питання, поки що немає. Я вважаю, що шість років такого майданчика не існувало в природі. Окрім санкцій, за які я вдячний нашим партнерам і які ми з ними проговорюємо, і вони продовжуються. Нам допомагає не тільки Європа – допомагають США та інші країни. Більше нічого я не бачу. Чи я збираюся ще щось робити? Так”, – заявив Володимир Зеленський.

Читайте такожЗустріч радників лідерів “нормандської четвірки” у Парижі переноситься, – ОП

Водночас президент наголосив, що для нього деокупація Криму є таким самим пріоритетом, як і повернення Донбасу.

“Я не знаю різниці між цими питаннями. Єдине, що в ситуації на сході – там гинуть люди, тому саме в цьому, людському факторі, для мене це (питання відновлення миру на Донбасі. – ред.) – на першому місці. Але на тому самому рівні, тому що обидві території – наші й повинні повернутися”, – зазначив Володимир Зеленський.

На думку президента, ті, хто допустив легку здачу Кримського півострова під окупацію, повинні понести відповідальність.

Як повідомлялося раніше, Володимир Зеленський сподівається, що наступна зустріч “нормандської четвірки” призведе до закінчення війни на Донбасі.

Джерело UATV
дата26.08.2020
категорії Крим
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×