Денісова закликала Москалькову сприяти проведенню медобстеження Арсена Джеппарова

uatv
13.01.2020
Фото Facebook Людмила Денісова

Фігуранту ялтинської “справи Хізб ут-Тахрір” Арсену Джеппарову, якого утримують в СІЗО російського міста Шахти, не надають необхідну медичну допомогу.

Про це повідомила уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова у Facebook, інформує UATV.

Вона наголосила, що у Джеппарова погіршився стан здоров’я. У нього постійний сильний головний біль, підвищений тиск, новоутворення на обличчі, а також з’явилися фурункули за вухами, які викликають сильний біль.

“Адвокатом неодноразово подавалися заяви адміністрації пенітенціарної установи про необхідність надання медичної допомоги. Однак, попри наявні проблеми зі здоров’ям, в порушення міжнародних стандартів утримання осіб, засуджених до позбавлення волі, медичні працівники не надають належну допомогу громадянину України”, – написала Денісова.

Такі дії керівництва установи суперечать Конвенції про захист прав людини й основних свобод та пункту 22 Мінімальних стандартних правил поводження з в’язнями від 30.08.1955, схвалених Економічною і Соціальною Радою ООН, наголосила омбудсмен.

“Звертаюся до уповноваженого з прав людини в РФ Тетяни Москалькової терміново вжити заходів для відновлення прав Арсена Джеппарова, а саме – сприяти проведенню повного медичного обстеження, за результатами якого надати кваліфіковану медичну допомогу”, – зазначила Людмила Денісова.

Фігуранта справи “Хізб ут-Тахрір” Арсена Джеппарова незаконно засудили 12 листопада 2019 року до 7 років колонії суворого режиму.

Раніше про погіршення стану здоров’я Джеппарова повідомив його адвокат.

Джерело UATV
дата 13.01.2020
категорії Бранці Кремля
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×