Денісова передала турецькому омбудсменові інформацію про 115 бранців Кремля

uatv
19.11.2019
Фото Facebook Людмила Денісова

Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова і її турецький колега Шереф Малкоч провели зустріч в межах Міжнародної конференції омбудсменів.

Про це Денісова написала на своїй сторінці у Facebook.

“Під час зустрічі говорили про найважливіше — повернення додому наших 115 громадян, що перебувають у місцях несвободи на території РФ та тимчасово окупованого Криму”, – повідомила вона.

Уповноважена ВР передала список із інформацією про 115 громадян України, зокрема і про 87 кримських татар, та звернулася з проханням посилити співпрацю з повернення українських політв’язнів додому.

“Поінформувала Шерефа Малкоча щодо проблем, які є на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей. Йшлося про масштабну інформаційну пропаганду, яку проводить РФ на цих територіях, про політизацію та мілітаризацію серед дітей, які проживають на тих територіях, та про систематичні порушення соціальних та економічних прав людини“, – додала український омбудсмен.

У свою чергу Малкоч заявив про свою підтримку та пообіцяв посилити співпрацю й допомогу в боротьбі за повернення українських громадян.

Нагадаємо, що в Стамбулі відкрилася міжнародна конференція омбудсменів, в якій бере участь українська делегація.

Джерело UATV
дата 19.11.2019
категорії Бранці Кремля, Випуски новин
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×