Делегація з Херсонщини взяла участь у конференції з сільського туризму у Грузії

uatv
22.09.2019
Фото Херсонська ОДА

Делегація від Херсонщини взяла участь у Міжнародній конференції з питань сільського туризму “Сільське життя як туристичний продукт” у Батумі (Грузія).

Про це інформує UATV з посиланням на пресслужбу Херсонської ОДА.

На цьому заході зібралися спеціалісти туристичної сфери з різних країн світу, представники місцевого туристичного бізнесу й державного сектору.

Херсонщину представляли в. о. начальника відділу промоційно-маркетингової діяльності Департаменту туризму та курортів ХОДА Катерина Дерев’янко та власниця сільської туристичної садиби “Агруз Азов” на Арабатській Стрілці Оксана Чорнобривцева.

Програма конференції передбачала знайомство з етногастрономічними маршутами Аджарії та обмін досвідом у сфері розвитку сільського та екологічного туризму регіонів Грузії.

Під час конференції обговорювали питання потенціалу, перспектив і тенденцій розвитку сільського туризму за прикладом міжнародних ринків, роль грантів та гастрономію.

“Для Херсонщини розвиток сільського та зеленого туризму є надзвичайно перспективним напрямом, адже унікальні природні умови та чудовий південний клімат створюють прекрасні передумови для реалізації найсміливіших бізнесових ідей”, – переконані в місцевій ОДА.

Нагадаємо, що Херсонщину відвідали близько 4 млн туристів.

Раніше повідомлялося, що Україна відкрила свої маяки для туристів.

Джерело UATV
дата 22.09.2019
категорії Туризм
поділитися

Топ новин на UA|TV