Даяна Ястремська вирвала сенсаційну перемогу в “екс-першої ракетки” світу (ВІДЕО)

Щоб обіграти іспанку Гарбіньє Мугурусу, українці знадобилося 2 сети

uatv
18.10.2018
Фото btu.org.ua

Українка Даяна Ястремська виграла поєдинок другого кола на турнірі в Люксембурзі, пише btu.org.ua.

18-річна українська тенісистка Даяна Ястремська сенсаційно перемогла титуловану суперницю з Іспанії Гарбіньє Мугурусу, яка ще рік тому була “першою ракеткою” світу.

Щоб обіграти іспанку, українці знадобилося 2 сети.

З рахунком 2:2 в першій партії Ястремська виграла чотири гейми поспіль, щоб записати сет до свого активу, а потім продовжила успішну серію і в наступній партії.

На старті другого сету українка відіграла брейкпоінт, після чого суперниці двічі обмінялися брейками. За рахунку 3:4 українка втретє виграла гейм на подачі іспанки й далі захистила свою подачу. Для Ястремської це найбільш високорейтингова перемога в кар’єрі (Гарбіньє Мугуруса посідає 13-те місце в класифікації WTA).

“Сьогодні я готувала себе до того, щоб перемогти, хоча десь всередині знала, що не зможу показати найкращий теніс. Та я просто грала. Коли ж виграла, то на моєму обличчі був шок. Навіть не шок від того, що я виграла матч, а що я виграла матч проти Гарбіньє Мугуруси. Я перемогла топ-гравця, у якої є два титули на Grand Slam. Я не очікувала, що буде такий рахунок. Це був дійсно важкий матч”, – сказала Ястремська після перемоги.

Нагадаємо, що Даяна Ястремська успішно стартувала на турнірі у Люксембурзі.

Джерело UATV
дата 18.10.2018
категорії Спорт
поділитися

Топ новин на UA|TV