Давид Полянський: як 15-річний спортсмен навчився неймовірної техніки тхеквондо (ВІДЕО)

uatv
24.03.2019
Скрін із відео

15-річний Давид живе за принципом “Швидше, вище, сильніше, а ще – сміливіше, складніше й упевненіше”. Неодноразово він ставав чемпіоном Дніпропетровської області з тхеквондо. Останні кілька років виступає індивідуально, показуючи неймовірну техніку рухів і складні акробатичні трюки.

У спорт Давида привів його батько Андрій.

“Коли син підростав, хотілося його кудись прилашувати і вирішили віддати в спорт. У 8,5 я його привів на тренування, хотів подивитися – піде чи ні”, – згадує батько Давида.

Спочатку акцент робився на спарингах, тренування давалися нелегко і навіть був момент, коли хотілося все кинути.

“Ми домовилися, що він ще місяць походить, і якщо йому не сподобається – будемо міняти вид спорту або вид діяльності”, – розповідає тато.

Буквально через 2 місяці після початку тренувань юний спортсмен вирушає на свої перші змагання – чемпіонат області. Там він став чемпіоном у своїй віковій та ваговій категоріях. Так юний спортсмен вирішив продовжувати далі.

Коли сім’я переїхала до Києва, Давид шукав нову школу для занять. І в тій, яка підійшла, записався ще й на акробатику, і на фрістайл.
“Спочатку було важко звикнути до нових слів, назв елементів. Чи не виходили трюки, було багато нових людей. Але через деякий час я до всього звик – і все пішло як треба”, – говорить тхеквондист.

Він вважає за краще виступати один. “Я завжди дуже нервую перед виступом, але потім збираюся з силами й усе роблю, вже звик до цього. Зараз на тренуваннях багато рухів навіть виходять із першого разу”, – говорить спортсмен.

Давид навчився багатьох трюків: робить гвинт у повітрі, може перестрибнути через 8 людей, котрі лежать, і демонструє дивовижні можливості людського тіла.

Більше випусків програми Future UA на телеканалі UATV дивіться за посиланням.

Джерело UATV
дата 24.03.2019
категорії Спорт
поділитися

Топ новин на UA|TV