Дарина Красновецька – юна українська співачка, яка мріє отримати “Греммі” (ВІДЕО)

uatv
21.05.2019
Скрін з відео

Дарина Красновецька в свої 12 років вже двічі перемагала на престижному музичному фестивалі “Чорноморські ігри” і брала участь в дитячому Євробаченні. Юна співачка володіє неймовірно сильним голосом і приголомшливою харизмою і, незважаючи на свій вік, вже знає, як виступати перед величезною аудиторією, пережити довгий концертний тур по країні з відомим українським виконавцем, і завоювати серця фанатів по всьому світу.

Вокальна кар’єра Дарини почалася в її рідному місті Вінниці ще в дитячому садку.

“Музичний працівник в садку підійшла до нас і запитала: “А ви ніколи не прослуховувалися в педагога з вокалу?”, і додала, що у Дарини ідеальний слух і співає вона зовсім недитячим голосом”, – розповідає мама співачки Альона Красновецька.

Через місяць після прослуховування дівчинки у педагога з вокалу, вона вже брала участь у міжнародному конкурсі. З того часу вокальна кар’єра Дарини стала складатися сама собою: її запрошували виступати на концертах, брати участь в музичних конкурсах.

Як не дивно, але Даші навіть довелося пройти через досвід численних відмов, коли дівчинку просто не допускали до участі в конкурсах. Але всі невеликі невдачі стали поштовхом до ще більш активного розвитку і роботи над собою. Дарина ще більше часу почала присвячувати співу, і одного разу потрапила на вокальний інтенсив до академії українського співака Олександра Пономарьова. Там в свої 10 років дівчинка вже співала пісню Джамали “1944”.

“Коли вона заспівала перший раз – це був момент істини. Я відчула такий потік енергії від неї, у мене навіть мурашки по тілу пішли”, – згадує викладач з вокалу Інна Олійник.

Голос Дарини став справжньою знахідкою, рідкісним “діамантом”, який потребує лише легкої шліфовки.

“Її не потрібно вчити, як подавати пісню – вона це відчуває. Це те, що прийшло з нею разом у цей світ. У цьому її особливість, унікальність і величезний талант – передавати енергію і почуття. Тому що так, як вона співала “Je suis malade” –дорослі так не співають”, – додає викладач.

Одного разу Дарині випала унікальна можливість – взяти участь в концертному турі Олександра Пономарьова. 25 міст України, кращі сцени – все по-дорослому. Це було нелегко, але стало для дівчинки неймовірним досвідом.

У 2018 році Даша пройшла національний відбір на дитяче Євробачення. Підготовка до конкурсу виявилася не з легких: три місяці інтенсивної роботи, фотосесії, прес-конференції, зйомки і репетиції номера. Дарина буквально жила на два міста, але як справжній боєць справлялася з будь-якими труднощами. В результаті дівчинка поїхала до Мінська представляти нашу країну з піснею “Say Love“, більш того, її номер відкривав пісенний конкурс. Результатом колосальної командної роботи стало престижне четверте місце.

Після дитячого Євробачення популярність Дарини виросла в рази. До своєї популярності юна співачка ставиться філософськи: популярність – не рівноцінна марнославству, популярність – це можливість якомога більшій кількості людей принести максимум позитивних емоцій.

Ліхтаріус. Історії оживають” – ще один проект, в якому задіяна Дарина. Це мюзикл, в якому наживо у супроводі джазового оркестру співають юні артисти. Щонеділі Даша їздить з Вінниці до Києва, щоб порадувати глядачів.

“Моя головна мрія, до якої я буду прагнути, – це отримати “Греммі“”, –зазначає Дарина Красновецька.

Більше випусків програми Future UA на телеканалі UATV дивіться за посиланням.

Джерело UATV
дата 21.05.2019
категорії Культура
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×