Данія, Швеція та Швейцарія виділять $14 млн на розвиток Донбасу

uatv
09.02.2019
Фото Артем Гетьман/ПРООН в Україні

Уряди Данії, Швеції та Швейцарії в рамках програми “Ефективне врядування та залучення громадян для покращення доступу до правосуддя, безпеки, охорони довкілля та соціальної згуртованості на сході України” виділять на розвиток Донбасу $14 мільйонів допомоги.

Про це інформує сайт Програми розвитку ООН в Україні.

“Довіра громадян, які проживають в уражених конфліктом районах, до державних установ покращиться, вони почуватимуться в більшій безпеці, якщо потенціал в адміністративній та правоохоронній сферах, а також у сфері безпеки поліпшиться, тож населенню стане легше отримати доступ до правосуддя, а також до екологічного захисту. Проект надаватиме підтримку для впровадження цих змін”, – заявив керівник Програми відновлення та побудови миру Віктор Мунтяну.

Проект буде повністю інтегрований у Програму ООН.

“Спільний внесок Данії (9,045 млн доларів США), Швеції (3 млн доларів США) та Швейцарії (2 млн доларів США) у розмірі 14,045 млн доларів США дозволить розпочати пошук шляхів для розв’язання ключових проблем у Донецькій та Луганській областях”, – сказано в повідомленні

Окрім того, Швеція прагне підтримати заходи з покращення стану довкілля в регіоні. Водночас данська Програма миру та стабілізації ситуації в Україні планує виділити кошти зі свого Фонду на підтримку миру та стабільності в регіоні.

Нагадаємо, що голова місії ООН з прав людини відвідала контрольні пункти на лінії розмежування.

Джерело UATV
дата 09.02.2019
категорії Україна
поділитися

Топ новин на UA|TV