COVID-19: Єрмак обговорив із послами країн G7 і ЄС питання допомоги Україні

uatv
24.03.2020
Фото ОП

У межах регулярного діалогу керівник Офісу президента України Андрій Єрмак провів зустріч із послами країн Групи семи (G7) та ЄС.

Про це повідомляє UATV із посиланням на сайт глави держави.

Зазначається, що в центрі уваги було питання перебігу подій довкола пандемії коронавірусу у світі, а також епідеміологічної ситуації в нашій державі.

“Співрозмовники високо оцінили зусилля президента та уряду України в контексті вжиття заходів із протидії поширенню коронавірусу. Було обговорено низку питань практичної допомоги Україні з боку країн Групи семи та ЄС щодо надання відповідного медичного обладнання та лікувальних засобів”, – йдеться в повідомленні.

Керівник Офісу президента наголосив, що Зеленський майже щодня проводить телефонні розмови зі світовими лідерами, під час яких обговорюється обопільна підтримка в часи пандемії коронавірусу.

Учасники зустрічі погодилися з необхідністю консолідації зусиль міжнародної спільноти щодо подолання негативних наслідків пандемії коронавірусу для світової економіки.

Окрім цього, Єрмак поінформував про безпекову ситуацію на Донбасі. Також він розповів про зустріч Тристоронньої контактної групи, яка відбулася 11 березня в Мінську.

“Представники країн Групи семи та ЄС підтвердили налаштованість на подальшу активну співпрацю з Україною на всіх напрямах, де є обопільний інтерес, а також незмінність позиції на підтримку реформ, територіальної цілісності та суверенітету нашої держави”, – додали в ОП.

Раніше повідомлялося, що президент Володимир Зеленський обговорив із послом Китаю протидію поширенню коронавірусу.

Джерело UATV
дата 24.03.2020
категорії Україна та ЄС
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV