COVID-19: Міжнародна організація з міграції виділить Україні майже $30 тис.

uatv
04.04.2020
Фото АР

Міжнародна організація з міграції (МОМ) виділить Україні 28,5 тисяч доларів на боротьбу з пандемією коронавірусу, а також готова надати оперативну і технічну підтримку у сфері міграції та охорони здоров’я та допомогти підготуватися до можливої другої хвилі захворюваності.

Про це йдеться на сайті цієї структури ООН, повідомляє UATV з посиланням на Укрінформ.

“Спалах COVID-19, спричинене ним закриття підприємств та уповільнення економічного зростання в ЄС та близькому зарубіжжі спричинили сплеск повернення робітників-мігрантів в Україну, що викликає ряд проблем і створює додатковий тягар на далекосяжний соціально-економічний вплив пандемії”, – наголосив керівник місії МОМ в Україні Анх Нгуен.

Оскільки МОМ є частиною групи реагування ООН на коронавірус в Україні, організація виділить грошову допомогу в сумі 28,5 тисяч доларів, які будуть спрямовані на подолання наслідків такої ситуації. При цьому майже дві третини коштів направлять на схід України. Їх витратять на гігієнічні набори для медзакладів і проведення ремонту санітарної інфраструктури та водогону.

Також МОМ планує надавати психосоціальну підтримку вразливим мігрантам і дітям українських трудових мігрантів, які не можуть повернутися додому через обмеження.

Нагадаємо, Генасамблея ООН затвердила Резолюцію глобальної солідарності в боротьбі проти коронавірусу COVID-19.

Читайте також: Зеленський обговорив з генсеком ООН надання Україні $165 млн

Джерело Укрінформ
дата 04.04.2020
категорії Суспільство
поділитися

Топ новин на UA|TV