Чотири вертольоти Airbus Helicopters отримають підрозділи МВС України (ФОТО)

Сервісний центр системи авіаційної безпеки обладнають  у Ніжині

uatv
25.09.2018

Фото: Facebook/МВС України

Вже до кінця  2018 року  вертолітний парк  МВС України поповнять чотири одиниці техніки від французької компанії Airbus Helicopters. Три з них  – для  виконання різних  операцій ДСНС та один вертоліт  для Національної гвардії України.

Про це повідомляє прес-служба відомства у Facebook.

“ Три гвинтокрили працюватимуть у підрозділах ДСНС. Вони обладнані необхідним устаткуванням для аеромедичної евакуації, аварійно-рятувальних і протипожежних цілей. Ще один гелікоптер Н-225 надійде у авіапідрозділ Національної гвардії України”, – поінформував міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

За його словами, сервісний центр системи авіаційної безпеки МВС  обладнають  у Ніжині.

“Це новий рівень професійної якості нашої роботи, коли щось трапляється, що потребує концентрації, усі вертолітні сили МВС будуть направлені в одне місце. змінюється і специфіка нашої роботи. Ми переходимо у світ нових технологій”, – переконаний очільник  відомства.

Передбачено, що для сервісного обслуговування вертольотів Airbus Helicopters збудують оснащені чотири ангари. У міністрестві також зазначили: для нової техніки почали готувати льотний склад, який проходитиме навчання у Франції.

Нагадаємо, сім нових санітарних автомобілів “Богдан” відправили на Донбас. 

Джерело UATV
дата 25.09.2018
категорії Україна
поділитися

Топ новин на UA|TV