Чотирьох російських акторів прикордонники не пустили на територію України

uatv
19.01.2020
Фото ДПСУ

Група акторів з Росії не пройшла прикордонний контроль на в’їзд в Україну. Деякі з них раніше незаконно відвідували окупований Кримський півострів.

Про це повідомляє UATV з посиланням на пресслужбу ДПСУ.

Зазначається, що прикордонники не пропустили росіян, які прибули рейсом із Варшави, після перевірки в аеропорту Запоріжжя. Одному з акторів відмовили у в’їзді, тому що спрацювала база даних щодо вивчення додаткових обставин перетину ним державного кордону.

“Як встановили співробітники Держприкордонслужби, громадянин Росії незаконно відвідував окуповану його країною територію Криму. Прикордонники відмовили йому у перетині кордону, а також довели рішення про заборону в’їзду на територію нашої держави і проставили відмітку в паспортному документі”, – наголошують у Держприкордонслужбі.

Ще троє громадян РФ не змогли пояснити доцільності і мети свого перебування в Україні.

Як повідомив Укрінформ з посиланням на власні джерела, відмовили у в’їзді актору Сергію Колесникову. Актриса Лариса Удовиченко і двоє осіб, які їх супроводжували, не змогли пояснити мету свого перебування.

В ДПСУ нагадали, що минулого року прикордонники не пропустили в нашу державу понад 7300 громадян Росії, які незаконно відвідували окуповані території, перевищили термін перебування в Україні або яким було заборонено в’їзд у нашу країну.

Нагадаємо, раніше прикордонники затримали українців з ОРЛО, які незаконно перетнули лінію розмежування.

Джерело UATV
дата 19.01.2020
категорії Суспільство
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×