Члени НАТО виділять додаткові кошти для трастових фондів в Україні

19.12.2018
Фото 24 каналу

Частина країн-членів Альянсу заявили, що виділять додаткові ресурси для трастових фондів, у рамках яких надається практична допомога Україні.

Про це розповіла віце-прем’єр-міністр України Іванна Климпуш-Цинцадзе, повідомляє Укрінформ.

“Кілька країн оголосили буквально сьогодні про те, що вони додають або до наших програм, або до трастових фондів додаткові ресурси”, – заявила Іванна Климпуш-Цинцадзе.

Вона додала, що Норвегія планує надати додаткові 140 тисяч євро для програми професійного розвитку НАТО, де лідером є Велика Британія. Таке рішення було прийнято зважаючи на те, що Україна показала  ефективне використання цього інструменту для підготовки службовців в різних міністерствах для роботи над Річною національною програмою співробітництва з НАТО.

Міністр оборони Чеської Республіки підписав лист про виділення додаткових коштів для трастового фонду з логістики.

Німеччина також заявила, що внесе додаткові кошти у трастовий фонд, де лідером є Болгарія, для медичної реабілітації українських військовослужбовці.

Віце-прем’єр-міністр України зазначила, що минулого тижня  керівник місії України при НАТО Вадим Пристайко підписав угоду, яка надає можливість ввести в дію трастовий фонд по розмінуванню. 

Нагадаємо, що Україна та НАТО підписали угоди про початок співпраці з розмінування.

Джерело
дата 19.12.2018
категорії Україна - НАТО
поділитися

Топ новин на UA|TV