Членство України в ЄС та НАТО гарантує державну незалежність, – Президент

uatv
09.02.2019
Фото АП

Президент Петро Порошенко під час свого виступу на Всеукраїнському громадському форумі “Відкритий діалог” наголосив на важливості вступу України до ЄС та НАТО.

Про це повідомляє UATV.

Глава держави переконаний, що повноправне членство в Європейському Союзі та НАТО остаточно гарантуватиме державну незалежність України.

“В 2023 році ми плануємо, коли Україна відповідатиме потрібним критеріям, подати заявку на вступ до Європейського Союзу й отримати План дій щодо членства в НАТО”, – зазначив він.

Президент нагадав про подію, яка сталася цього тижня в парламенті.

“Ідея закріпити в Конституції стратегічний курс на набуття повноправного членства України в Європейському Союзі та в Організації Північноатлантичного договору виникла не на порожньому місці, не випадково. Вона – логічний проміжний підсумок нашої державницької стратегії на зміцнення незалежності нашої держави та возз’єднання, повернення України в родину європейських народів”, – розповів Порошенко.

За його словами, Україна та Євросоюз зараз мають настільки хороші відносини, як ніколи раніше.

“А щодо НАТО, наголошую, жодна держава, яка не є членом цієї організації, не має сьогодні таких близьких відносин з Альянсом, як ми – Україна. Лише повноправне та повномасштабне членство в Європейському Союзі та НАТО остаточно й безповоротно гарантує нашу державну незалежність, нашу національну безпеку. Але не тільки незалежність, не тільки безпеку, а й свободу і добробут”, – підсумував глава держави.

Раніше Петро Порошенко заявив, що власний контент допоміг подолати вплив РФ на українські радіо і телебачення.

Джерело UATV
дата 09.02.2019
категорії Політика
поділитися

Топ новин на UA|TV