“Чесні вибори президента – найкращий вихід із кризи”: Володимир Зеленський прокоментував ситуацію в Білорусі

uatv
23.09.2020
Фото ОП

Президент України Володимир Зеленський вважає, що проведення чесних виборів президента Білорусі є найкращим виходом із кризової ситуації в цій країні.

Таку думку глава держави висловив в інтерв’ю словацькому економічному виданню Hospodárske noviny, інформує ОП.

За його словами, ця криза має вплив не лише на сусідні з Білоруссю країни.

“Події там уже мають наслідки для Європи. Ми бачимо, що виникла найбільша політична криза за всі роки незалежності Білорусі. Вона також пов’язана з економічною та соціальною кризами, які вже визріли та проявляють наслідки”, – сказав Володимир Зеленський.

Він зазначив, що якщо сценарій буде негативним, це означатиме щонайменше сотні тисяч біженців із Білорусі до країн Європи.

“Чесні вибори президента – найкращий вихід із цієї кризи. Якщо кандидати впевнені у своїй перемозі, то немає чого боятися ще одних виборів. Це дії влади, яка не боїться свого народу. Я також наголошую, що має бути діалог із суспільством, треба уникати насильства. Це дії влади, яка дбає про свій народ”, – переконаний Володимир Зеленський.

Як повідомлялося, сьогодні, 23 вересня, у Мінську відбулася інавгурація Олександра Лукашенка.

Нагадаємо, що Євросоюз не визнає результати виборів у Білорусі й планує запровадити індивідуальні санкції проти людей, які причетні до насильства щодо мирних протестувальників.

Джерело UATV
дата 23.09.2020
категорії Політика
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×