Чемпіон України з фігурного катання розповів про свій шлях до тріумфу (ВІДЕО)

uatv
15.01.2019
Фото з сайта ufsf.com.ua

Українець Іван Шмуратко – фігурист, котрий виступає у чоловічому одиночному катанні. Двічі бронзовий призер чемпіонату України, срібний призер Юнацьких Олімпійських ігор 2016 року в командних змаганнях, срібний і двічі бронзовий призер першості України серед юніорів.

Усіх цих нагород не було б, якби в дитинстві він не потрапив за рекомендацією лікарів на фігурне катання. Тоді лікарі порадили батькам Івана боротися з простудними захворюваннями через такий вид спорту, який пов’язаний зі снігом чи льодом. Вибір припав на фігурне катання, яке відтоді перетворилося на сенс його життя.

Напередодні свого сімнадцятиліття спортсмен вперше став чемпіоном України серед чоловіків.

Фото UATV

“Кожного дня по два-три тренування. Так що йшов до цього досить довго. Мені приємно, що я став чемпіоном, але все ж хотілося б виступити краще, тому що зробив не все, що запланував”, – розповів Іван про перемогу на чемпіонаті України.

Головний наставник збірної України та його тренер Марина Амірханова вимагає від свого підопічного викладатися на всі 100% на кожному змаганні.

Проявляти себе потрібно скрізь, ось чому б не проявити себе на чемпіонаті Європи? Я завжди кажу це на змаганнях. Немає завдання потрапити до десятки або п’ятірки. Твоє завдання – виконати те, що ти вмієш”, – говорить Марина Амірханова.

Фото UATV

За словами Івана, шлях до чемпіонства був нелегким. Були часи, коли перше тренування у нього починалася о 05:45 ранку. Також дуже складно морально, коли щось не відразу виходить. Адже є як підйоми, так і спади в кожному сезоні.

Та головна мета нашого героя – це успішна участь у чемпіонаті Європи та юніорському Чемпіонаті світу. Також хлопець мріє про Олімпійські ігри. Адже з Юнацької Олімпіади він уже привіз свою медаль. На черзі – дорослі Ігри.

Більше випусків програми “Ціна перемоги” дивіться за посиланням.

Джерело UATV
дата 15.01.2019
категорії Спорт
поділитися

Топ новин на UA|TV