Чекаю і сподіваюсь: політв’язень Шумков написав листа з російської колонії

uatv
17.09.2019
Фото Укрінформ-UATV

Український політв’язень Олександр Шумков, якого незаконно утримують в ув’язненні на території РФ, написав листа латвійській активістці Тетяні Лазді.

Активістка опублікувала текст на своїй сторінці в Facebook, інформує UATV.

“Нарешті відбулося хоч якесь зрушення, і багато хлопців вже вдома. Днями я ось від Володі (Балуха) листа отримав. Пише, що зараз знаходиться на лікуванні в “Феофанії“. Слава Богу, він вдома, на свободі, а то я сильно переживав за нього, щоб він дожив до кінця строку”, – пише бранець Кремля.

Також він подякував за “інформаційну підтримку”.

Шумков сподівається, що його включать до наступних списків на обмін і йому не доведеться чекати до грудня 2020 року, коли закінчиться строк ув’язнення.

Олександр Шумков був активним учасником Євромайдану, служив за контрактом у ЗСУ. Його затримали увечері 17 серпня 2017 року.

За словами політв’язня, на нього накинулися кілька чоловіків і заштовхали в машину. Отямився він уже в Росії, в ізоляторі тимчасового утримання.

Нагадаємо, Шумкова, якого утримували у СІЗО міста Брянськ (РФ), відправили для подальшого відбування покарання у розпорядження УФСІН по Тверській області.

Джерело UATV
дата 17.09.2019
категорії Бранці Кремля
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV