Чехія відновлює видачу робочих віз для українців

uatv
24.05.2020
Фото Укрінформ

У чеських диппредставництвах в Україні знову прийматимуть заявки на видачу віз для окремих працівників з нашої держави.

Про це повідомили у пресслужбі МЗС Чехії, зазначає “Європейська правда“.

У відомстві наголосили, що основну увагу під час роботи дипломатичні представництва приділятимуть видачі сезонних робочих віз. Крім цього, заявку на видачу візи зможуть подати працівники сфери охорони здоров’я, соціальних служб, науковці та інший висококваліфікований персонал.

Генконсульство у Львові уже приймає візові анкети і документи із п’ятниці, 22 травня. Консульський відділ у Посольстві Чехії в Києві відкриється з наступного тижня.

“Після серії переговорів з українською владою нам вдалося досягти домовленості і частково відновити візовий процес. Чеська економіка потребує українських працівників. Мета полягає у тому, аби допомогти чеській системі охорони здоров’я та сільському господарству, яким не вистачає сезонних працівників з-за кордону”, – розповів очільник МЗС Чехії Томаш Петршичек.

Також повідомляється, що студенти і їх родичі, які зараз проживають на території Чехії, матимуть змогу подати заяву на продовження тимчасового проживання.

Візові центри в Україні поки що не обслуговують громадян, адже на відновлення їх роботи ще не дали дозвіл центральні органи влади.

Нагадаємо, з Туреччини поромом додому вирушили ще 38 українців.

Читайте також: У світі відновили прийом громадян 40 посольств і консульств України, – МЗС

Джерело Європейська правда
дата24.05.2020
категорії Світ
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×