19 серпня

Святкування Всесвітнього дня гуманітарної допомоги щорічно відбувається в другій декаді серпня. Засновано Генеральною Асамблеєю ООН у 2008 році. Заходи інформаційного характеру включають питання гуманітарної допомоги і знання про гуманітарне співтовариство.

Всесвітній день гуманітарної допомоги засновано Всесвітньою організацією охорони здоров’я та іншими міжнародними організаціями, які привертають увагу до ролі гуманітарних працівників і згадують тих із них, хто загинув або отримав травми під час виконання своїх життєво важливих обов’язків. Свято має щорічний характер і проводиться 19 серпня. Відзначається відповідно до рішення Генасамблеї ООН A/RES /63/139.

Мета проведення Всесвітнього дня гуманітарної допомоги полягає у приверненні уваги громадськості та поширення знань про гуманітарне співтовариство, про те, що роблять гуманітарні працівники та з якими труднощами вони стикаються, проводиться демонстрація своєї гуманітарної діяльності для неурядових та міжнародних організацій, а також згадування тих, хто загинув чи отримав травми під час гуманітарних операцій.

дата 2019-08-19
поділитися
Топ новин на UA|TV