“Будемо змушені запроваджувати жорсткий карантин”: президент назвав критичну цифру

uatv
19.10.2020
Фото ОП

Президент України Володимир Зеленський провів зустріч із представниками Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій і закликав допомогти у протидії поширенню COVID-19.

Про це повідомляє ОП, інформує UATV.

Так, в Україні в останні тижні фіксується 5-6 тис. нових випадків інфікування коронавірусом щодня та спостерігається тенденція до зростання захворюваності. За словами президента, на сьогодні в низці регіонів країни завантаженість ліжок у лікарнях становить 70%, а в деяких населених пунктах – 100%.

“Ми можемо знизити кількість заражених і померлих, якщо зменшимо перебування громадян, особливо похилого віку, в місцях масового скупчення людей. Ідеться не лише про церкву, а й про будь-які приміщення та заходи”, – наголосив Володимир Зеленський.

Читайте також: Нарада в ОП: у регіони спрямували 571 млн грн для забезпечення лікарень киснем

Президент зазначив, що критичною для медичної системи країни ситуація стане тоді, коли буде від 9,5 тис. щоденних заражень коронавірусом.

“Ми будемо змушені запроваджувати жорсткий карантин. Але тоді зупиниться економіка нашої країни й буде дуже складно всім”, – наголосив глава держави.

Володимир Зеленський закликав представників церков і релігійних організацій влаштовувати релігійні заходи таким чином, щоб максимально зменшити скупчення людей і збільшити соціальну дистанцію, зокрема перевести богослужіння в онлайнрежим.

Нагадаємо, на ранок 19 жовтня у нашій країні лабораторно підтверджено 303 638 випадків коронавірусу.

Джерело UATV
дата 19.10.2020
категорії Україна
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×