Будемо працювати з молоддю на окупованих територіях, – Володимир Жемчугов

Радник міністра інформполітики розповів про найближчі плани в роботі з українською молоддю

uatv
13.06.2018

Фото Укрінформ-UATV

Міністерство інформаційної політики України планує займатися національно-патріотичним вихованням дітей з прифронтових, прикордонних і окупованих територій.

Про це UATV розповів колишній партизан, який був у полоні бойовиків, радник міністра інформаційної політики з питань освітніх проектів Володимир Жемчугов.

“Моє вливання в роботу почалося зі знайомства зі Студентською радою при Міністерстві інформаційної політики. Це активна молодь із різних вишів України, яка зараз зробила майданчик. У мене відбулася з ними зустріч, ми познайомилися, тож будемо починати роботу. Другий напрям моєї роботи – прифронтові, окуповані території, прикордонні території Молдови, Угорщини, Румунії. Звертатимемо увагу на ті місця, де вже “горить”, – розповів Володимир Жемчугов.

За його словами, молоді з окупованих територій необхідно дати можливість доступу до інформації, яка надходитиме з України.

Читайте також: Колишній партизан, який був у полоні бойовиків, став радником міністра інформполітики

“Я планую скласти проекти, щоби школярі та майбутні студенти могли виїжджати на відпочинок до дитячих таборів на території України. Щоб вони могли відпочити, поспілкуватися зі своїми однолітками, україномовною молоддю. Вони не повинні забувати українську мову, бо вона необхідна для вступу до вишів. Щоб діти з окупованих територій розуміли, що ми не вороги, а єдиний народ, єдина нація. Крім цього, хотілося б запустити проект пошуку інформації. Тому що на сьогодні Росія чітко розуміє: людей потрібно захистити, створити залізну завісу, і потім вже подавати людям свою інформацію. Людям просто немає з чим порівняти”, – упевнений Володимир Жемчугов.

У його найближчих планах, ділиться радник міністра інформполітики, реалізація важливих інтернет-проектів. Крім того, до роботи з молоддю можуть залучити й іноземних партнерів.

Джерело UATV
дата 13.06.2018
категорії Суспільство
поділитися

Топ новин на UA|TV