Британський журнал Mixmag написав про стрім-кампанію UATV на ЧАЕС (ФОТО)

uatv
16.07.2019
Фото Влад Фісун

Цього року у день 33-ї річниці трагедії на Чорнобильській АЕС телеканал UATV, оператор CHORNOBYL-TOUR та творче об’єднання DJBuro провели безпрецедентний 45-хвилинний DJ-стрім із недобудованого об’єкта “Градирня”, який знаходиться недалеко від самого реактора.

Відомий український діджей, засновник формації DJBuro та журналіст Влад Фісун зіграв тематичний сет безпосередньо всередині конструкції у форматі vinyl-only.

Музична добірка, яка звучала з вежі в Чорнобильській зоні, складалася з треків Kraftwerk, Polygrim, Braii, Coldcut, VGNVZH, ONUKA, Flagio M, Lumener, Leftfield та Death In Vegas. Завершальним акордом пролунала композиція українського гурту ДахаБраха “Монах”.

Спільний проект із DJBuro та UATV став ще одним кроком до всебічного й достеменного висвітлення актуальної ситуації в оманливій зоні страхів та забобонів.

Скрін із відео

Стрім-кампанія телеканалу UATV широко висвітлювалася у вітчизняних ЗМІ та стрімко набрала перегляди на YouTube. Тепер про безпрецедентний український DJ-стрім говоритимуть у світі. Відомий британський журнал, присвячений клубному руху та електронній танцювальній музиці – Mixmag – опублікував матеріал про DJ-стрім.

“Всі мої друзі та артисти, треки яких пролунали в “трубі”, сказали: “Вау”. Але я не робив це для резонансу, якщо чесно – це ідея, яку вдалося перетворити на чудовий проект”, – говорить Влад Фісун.

“Ця тема – не біль і не трагедія із часом, це факт, урок та зліпок системи, частини якої ще не розпались і досі отруюють середовище. Трекліст, локація, режисура зйомки та загальне ставлення команди до проекту – це і є наша позиція до складної ситуації, досі складної, а також це інший кут, можливо, зовсім нетиповий. Ми, авторська група, сподіваємося, що проект вийшов цікавим для аудиторії, але ні, я впевнений, що він цікавий, і перша шпальта в головному прогресивному музичному виданні світу – цьому доказ”, – поділився враженнями український діджей.

Переглянути відео DJ-стріму можна за посиланням.

Джерело UATV
дата 16.07.2019
категорії Новини телеканалу
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×