Brexit: ЄС запустив процес ратифікації угоди

uatv
21.10.2019
Фото Укрінформ-UATV

Євросоюз розпочав процес ратифікації нової угоди про Brexit з Великою Британією.

Про це під час пресконференції у Брюсселі заявила речниця Єврокомісії Міна Андреєва, повідомляє Європейська правда.

Також вона наголосила, що Євросоюз ретельно стежитиме за подіями у Лондоні цього тижня.

“ЄС зі свого боку почав процес ратифікації. Мішель Барньє в неділю надав останню інформацію послам 24 країн і сьогодні надасть її відповідному комітету Європарламенту у Страсбурзі”, – зазначила Андреєва.

Результати суботнього голосування парламенту Великої Британії Єврокомісія “взяла до відома”, додала речниця. Проте листи Бориса Джонсона про відтермінування не змінюють процедуру ратифікації.

Також у Євросоюзі повідомили, що розпочали консультації з урядами 27 країн, які входять до складу Євросоюзу.

“Ми взяли до уваги результати голосування в Палаті представників у суботу, а також запит від Великої Британії продовжити термін застосування статті 50 (Угоди ЄС, щодо виходу країни-члена) до 31 січня 2020 року. Президент (Європейської Ради) Туск зараз проводить консультації з лідерами 27 країн. Зараз це, перш за все, справа Великої Британії – пояснити власні наступні кроки”, – цитує речницю ЄС Укрінформ.

Нагадаємо, прем’єрміністр Борис Джонсон планує провести ще одне голосування за угоду про вихід Великої Британії з Євросоюзу. Спікер парламенту до кінця дня вирішить, чи відбудеться голосування.

Раніше Джонсон попросив відтермінувати Brexit у непідписаному зверненні. Перед цим парламент Великої Британії проголосував за нову відстрочку.

Джерело Європейська правда
дата 21.10.2019
категорії Світ
поділитися

Топ новин на UA|TV