Бранець Кремля Станіслав Клих оголосив голодування

Засуджений у Росії українець вимагає перевести його до іншої установи

uatv
16.04.2018

Фото Укрінформ-UATV

Українець Станіслав Клих, засуджений в Росії до 20 років позбавлення волі, оголосив голодування.

Про це повідомляє Deutsche Welle із посиланням на російські ЗМІ.

За інформацією видання, Клих, який відбуває покарання в Верхньоуральській колонії (Челябінська область, РФ) оголосив, що відмовляється від сніданку та обіду, вимагаючи перевести його до іншої установи.

Він також заявив, що через через брак доступу до інформації він не знає, що українська влада робить для його звільнення чи обміну.

У 2016 році Верховний суд Чечні звинуватив громадян України Миколу Карпюка та Станіслава Клиха в участі у військових діях у Чечні в 1990-х роках у складі формувань чеченських повстанців та засудив їх до 22,5 та 20 років колонії суворого режиму. У Міністерстві закордонних справ України справу назвали сфабрикованою.

Нагадаємо, у березні цього року Верховна Рада закликала парламенти іноземних держав та міжнародних партнерів використати усі можливі засоби задля звільнення громадян України, яких незаконно утримує Росія. У переліку громадян України, які незаконно утримуються Російською Федерацією: Олег Сенцов, Роман Сущенко, Олександр Кольченко, Павло Гриб, Володимир Балух, Станіслав Клих, Микола Карпюк, Емір-Усеїн Куку, Муслім Алієв.

Джерело DW
дата 16.04.2018
категорії Суспільство
поділитися
Топ новин на UA|TV