Бранець Кремля Олександр Шумков вимагає зустрічі з омбудсменом РФ

uatv
17.10.2019
Фото Укрінформ-UATV

До політв’язня Олександра Шумкова, після того, як він оголосив голодування, приходили представники керівництва російської колонії. Однак бранець наполягає, що розмовлятиме лише з уповноваженою з прав людини РФ Тетяною Москальковою.

Про це Олександр Шумков написав у листі, який оприлюднила у Facebook його тітка Людмила Шумкова.

“Олександр розповідає, що приходило керівництво колонії до нього на діалог. Однак Сашко сказав, що діалог буде коли Москалькова приїде в колонію”, – йдеться в інформації. 

Крім того, Людмила Шумкова написала, що при першому медичному обстеженні у зв’язку з початком голодування “керівниця медчастини йому сказала, що підстав для відправки його на обстеження немає, оскільки немає документів про хвороби. А постійні головні болі – це не привід”.

Нині Торжокський міжрайонний суд у РФ продовжує розгляд справи за позовом Шумкова про скасування незаконного рішення про тримання його в штрафному ізоляторі. Наступне засідання заплановане на 23 жовтня.

Нагадаємо, Олександр Шумков оголосив голодування 14 жовтня з вимогою припинити шантаж із боку Росії з використанням ув’язнених на перемовинах у Мінському та Нормандському форматах.

Раніше Олександр Шумков записав відеозвернення.

Джерело UATV
дата 17.10.2019
категорії Бранці Кремля
поділитися

Топ новин на UA|TV