Боротьба з коронавірусом: Денис Шмигаль розповів про 5 основних цифрових рішень

uatv
17.11.2020
Фото з сайта unn.com.ua

Прем’єрміністр Денис Шмигаль під час виступу в парламенті представив 5 основних цифрових рішень уряду, які мають допомогти в боротьбі з пандемією в Україні. Їх запровадять найближчим часом.

Про це повідомляє UATV із посиланням на Тelegram Дениса Шмигаля.

По-перше, йдеться про цифровізацію та централізацію збору інформації щодо фактів та підозр про випадки інфекційних захворювань.

“Це дасть нам можливість швидше та ефективніше планувати розширення лікарень, забезпечення персоналом та закупівлі ліків“, – зазначив прем’єрміністр.

Друге рішення – вдосконалення застосунку “Вдома” з упровадженням автоматичних штрафів за порушення режиму самоізоляції. Також планується запуск електронного рецепту на антибіотики та розширення програми “Доступні ліки” на антибіотики. Ще одним кроком стане запровадження електронного направлення на ПЛР-тестування, що дасть можливість відстежувати черги в режимі реального часу.

Також ідеться про QR-коди для публічних місць, які централізовано генерують та розміщують самі заклади.

“Без сканування такого коду неможливо буде відвідати жоден заклад громадського харчування чи торговельний центр. Якщо потім людина захворіла, то всім, хто був у цьому закладі разом із нею, будуть приходити відповідні сповіщення. Зараз таку систему в повній мірі почала реалізовувати Велика Британія”, – пояснив Шмигаль.

Читайте також: Зниження захворюваності на коронавірус в Україні очікується не раніше лютого, – Ляшко (ВІДЕО)

Нагадаємо, що Кабмін зобов’язали завчасно попереджати про посилення карантину.

Джерело UATV
дата 17.11.2020
категорії Технології
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×