Боротьба з COVID-19: у Львові започаткували Міжнародний медичний кластер

uatv
08.08.2020
Фото з сайта loda.gov.ua

В Україні створили Міжнародний медичний кластер із залученням іноземних інвестицій і технологій, який займатиметься науковими дослідженнями у боротьбі з коронавірусом та іншими вірусними хворобами. Меморандум про його створення підписали вчора, 7 серпня, у Львові в онлайнформаті.

Про це повідомляє Львівська ОДА, інформує UATV.

Зазначається, що в роботі кластера крім вітчизняних фахівців братимуть участь представники США, Південної Кореї, Ізраїлю, Польщі та Ірландії.

“Для Львівщини підписання цього міжнародного документа є надважливим, враховуючи рекордні цифри захворілих на коронавірус в області за останній місяць. Ресурси, які ми маємо для протидії цьому захворюванню, звичайно, обмежені. Така кооперація державних інституцій та міжнародних партнерів, залучення людського потенціалу та науки, переконаний, дозволить спільно знайти правильне вирішення цієї глобальної проблеми”, – наголосив заступник голови ОДА Іван Собко.

Планується проводити в Україні дослідження у сфері епідеміології та вірусології для того, щоб протидіяти пандемії COVID-19 та іншим захворюванням.

Нагадаємо, від сьогодні, 8 серпня, Луцьк і Тернопіль виходять із “червоної” зони епідеміологічної небезпеки, їх переведуть у “помаранчеву” та “жовту” зони відповідно.

Читайте також: Кількість інфікованих коронавірусом у світі перевищила 19 млн людей

Джерело UATV
дата 08.08.2020
категорії Україна
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×