Бомбардувальники США увійшли у повітряний простір України

uatv
23.09.2020
Фото Командування Повітряних сил ЗСУ

У повітряний простір України увійшли стратегічні бомбардувальники Сполучених Штатів Америки В-52H Stratofortress. Їх супроводжують українські винищувачі Су-27 і МіГ-29.

Про це повідомляє Командування Повітряних сил ЗСУ у Facebook, інформує UATV.

“Сьогодні, 23 вересня, пара В-52H увійшла в повітряний простір України. Стратегічні бомбардувальники США супроводжують винищувачі Су-27 та МіГ-29 бригад тактичної авіації Повітряних сил ЗС України”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що американські пілоти в інтеграції з українськими винищувачами створюють можливості колективної оборони. Крім цього, така співпраця надає США, країнам НАТО і ключовим партнерам Альянсу стратегічні та операційні можливості для стримування країни-агресора.

“Американські партнери України у черговий раз демонструють всебічну підтримку нашої держави на міжнародній арені у сфері безпеки”, – додають у Повітряних силах ЗСУ.

Як повідомляли раніше у Посольстві США, з 17 по 24 вересня підрозділи українських і американських Збройних сил беруть участь у низці двосторонніх навчально-тренувальних заходів по всій Україні.

Нагадаємо, 17 вересня Володимир Зеленський відкрив навчання Rapid Trident-2020 на Львівщині.

Читайте також: “Об’єднані зусилля-2020”: у чотирьох областях проводять навчання резервістів (ФОТО)

Джерело UATV
дата 23.09.2020
категорії Суспільство
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×