Боксер Олександр Хижняк вийшов до півфіналу Європейських ігор-2019

Фото ФБУ

У межах п’ятого змагального дня на боксерському турнірі Європейських ігор відбулися перші поєдинки 1/4 стадії змагань, а також визначилися всі заключні учасники чвертьфіналів турніру.

Про це повідомляє Федерація боксу України.

Зазначається, що наша команда отримала першого медаліста боксерського турніру Європейських ігор.

Після перемоги у своєму третьому поєдинку на Євроіграх до медального заліку вдалося пробитися лідеру збірної України у вазі до 75 кг Олександру Хижняку.

“За результатами поєдинку проти російського боксера Гліба Бакши Олександр Хижняк впевнено переміг із рахунком 4:1 та гарантував собі місце на медальному подіумі турніру”, – йдеться у повідомленні.

Окрім цього, не менш важливими стали ще дві перемоги, які здобули для нашої команди харків’яни Юрій Шестак (вагова категорія 60 кг) та Ярослав Харциз (вагова категорія 64 кг). Таким чином боксери приєдналися до потужної команди чвертьфіналістів від України.

Раніше повідомлялося, що українські спортсменки Марина Кийко та Світлана Малькова стали срібними призерками Європейських ігор у синхронних стрибках на батуті.