Бойовики зірвали розмінування поблизу КПВВ “Мар’їнка”

uatv
27.12.2018
Фото МОУ

Українська сторона Спільного центру контролю і координації (СЦКК) режиму припинення вогню повідомила, що бойовики зірвали розмінування поблизу КПВВ “Мар’їнка“. Про це передає прес-центр штабу ООС.

Сапери планували провести роботи з розмінування та знешкодження вибухонебезпечних предметів. Напередодні для безпечної роботи представників СММ ОБСЄ та інших фахівців бойовиками були надані гарантії дотримання режиму тиші.

Безпеку українських саперів під час роботи мали гарантувати патруль СММ ОБСЄ, а також спостережна група сторони СЦКК України.

Проте терористи в односторонньому порядку зірвали виконання запланованих робіт. У листі до представників СММ ОБСЄ вони зазначили, що відмовляються від своїх зобов’язань і не гарантують дотримання режиму тиші під час робіт із розмінування.

“Українська сторона СЦКК заявляє, що такі дії окупаційної адміністрації та незаконних збройних формувань Російської Федерації вкотре наражають на небезпеку цивільне населення, демонструють відверте нехтування Мінськими домовленостями та відверте небажання дотримуватися взятих зобов’язань”, – сказано у повідомленні прес-служби ООС.

Нагадаємо, що представники ОРЛО відмовилися від відеоконференції щодо звільнення заручників.

Джерело UATV
дата 27.12.2018
категорії ООС (АТО)
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×