Бойовики незаконно мінують території поблизу лінії розмежування, – СЦКК

uatv
20.01.2019
Фото МОУ

Українська сторона Спільного центру контролю і координації (СЦКК) режиму припинення вогню повідомила, що бойовики продовжують незаконно мінувати території поблизу лінії розмежування сторін. Про це повідомляє прес-центр штабу ООС.

Так, учасники НЗФ замінували території біля селища Дружне в зоні ООС. Зазначається, що такими діями терористи наражають на небезпеку мирних громадян Донбасу.

“За даними щоденного звіту СММ ОБСЄ під час патрулювання районів тимчасово неконтрольованих владою України територій Луганської області спостерігачі Місії вперше зафіксували у полі два попереджувальні знаки про мінну небезпеку приблизно за два кілометри на південь від селища Дружне. Один знак був зроблений у формі білої таблички з написом російською мовою – “Міни”, – сказано в повідомленні.

Українська сторона СЦКК наголосила, що нашими військовими і працівниками ДСНС на території поблизу лінії розмежування сторін систематично проводяться роботи з виявлення, вилучення та знищення вибухонебезпечних предметів, серед яких артилерійські снаряди, мінометні міни, гранати.

В свою чергу бойовики демонструють лише зацікавленість в подальшому загостренні конфлікту та погіршенні гуманітарної ситуації на Донбасі.

Нагадаємо, що в Міноборони вшанували пам’ять загиблих “кіборгів”.

Джерело UATV
дата 20.01.2019
категорії ООС (АТО)
поділитися

Топ новин на UA|TV