Богослужіння є причиною поширення COVID-19 на заході України, – Степанов

uatv
30.07.2020
Фото Укрінформ

Президент Володимир Зеленський заявив, що адаптивний карантин може стати більш дієвим для контролю поширення коронавірусної інфекції в країні.

Про це він сказав на селекторній нараді в ОП, інформує пресслужба глави держави.

“Сподіваюся, що адаптивний карантин справді буде більш дієвим, коли ми зможемо підбирати відповідні заходи контролю стосовно кожного населеного пункту. Головне – максимальна локалізація розповсюдження інфекції. Ми мусимо уникнути пікових навантажень”, – зазначив Зеленський.

Фото ОП

У свою чергу міністр охорони здоров’я Максим Степанов поінформував, що головною причиною зростання кількості хворих на заході України, особливо в селах, є богослужіння.

Очільник МОЗ переконує, що такі результати показали епідеміологічні розслідування. Другою основною причиною є громадський транспорт, а також переміщення людей у зв’язку з відпочинком. Крім того, міністр повідомив, що велика кількість людей хворіє безсимптомно, таким чином формуючи імунітет.

Прем’єрміністр Денис Шмигаль додав, що зараз узгоджується співпраця з правоохоронними органами. Вони допомагатимуть впроваджувати епідеміологічний контроль за правилами адаптивного карантину.

На завершення головнокомандувач ЗСУ Руслан Хомчак повідомив, що ситуація із запобіганням поширенню COVID-19 у зоні ООС стабільна та контрольована.

Нагадаємо, що в Україні за добу виявили майже 1200 випадків коронавірусу.

Як повідомлялося, за останніми даними у світі виявили майже 17,2 млн випадків COVID-19.

Джерело UATV
дата 30.07.2020
категорії Суспільство
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×