Блоги “А как там дома? Донбасс” – тепер на ще одному YouTube-каналі

uatv
11.02.2021
Ілюстрація телеканалу “Дом”

Випуски блогу Олексія Мацуки “А как там дома? Донбасс” тепер можна дивитися на ще одному YouTube-каналі телеканалу “Дом“.

“А как там дома? Донбасс” – відеощоденник небайдужого Олексія Мацуки – журналіста, що народився на Донбасі, який без ретуші та спекуляцій розповідає, чим живуть люди в Донецьку, Луганську та інших містах регіону.

Кількість різноманітних проєктів телеканалу “Дом” постійно зростає. У них висвітлюється як те, що відбувається на тимчасово окупованих територіях, так і на всій території України та світу. І тепер у підписників каналу є можливість дивитися саме ті новини, які їх цікавлять.

Аудиторія каналу в YouTube має широку географію та різні уподобання, тому наша команда прагне до того, щоб глядач отримував максимально точну та цікаву для нього інформацію, – саме ту, заради якої він підписався. Тому в лютому-березні 2021 року заплановано створення декількох нових YouTube-каналів. Перший з них – блог “А как там дома? Донбасс”.

За словами автора Олексія Мацуки, крім вже звичного аудиторії формату, на каналі планують запускати інтерв’ю та стріми. До того ж, стане більше сюжетів – тепер випуски виходитимуть щодня.

“Ми бачимо, що людям це цікаво. Ми спостерігаємо зростання підписників і переглядів – за кілька днів існування каналу отримали понад 40 тис. переглядів. Мабуть, є запит саме на таку інформацію, і радує, що тепер є можливість більш точково давати контент аудиторії”, – поділився журналіст.

Підписуйтесь, ставте лайки і дізнавайтеся правду першими!

Раніше повідомлялося, що телеканал “Дом” запустив власний сайт.

Читайте також: Робота телеканалу “Дом” важлива для Криму, – Джемілєв (ВІДЕО)

Джерело UATV
дата 11.02.2021
категорії ДОМ
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×