Біля адмінкордону з окупованим Кримом виступлять українські артисти

Генічеськ стане другим містом, яке прийме фестиваль "Твоя Країна fest"

uatv
16.08.2018

Фото з сайта mip.gov.ua

У суботу, 18 серпня, у Генічеську (Херсонська область), неподалік від адмінкордону з окупованим Кримом, відбудеться фестиваль “Твоя Країна fest”.

Про це повідомили у прес-службі Міністерства інформаційної політики України.

Для мешканців та гостей міста влаштують виступлять Фома та гурт “Мандри”, “Тартак”, Марія Бурмака, Gypsy Lyre та Іванка Червінська.

“Перший концерт туру прикордонними містами нашої держави пройшов дуже успішно – відкриття фестивалю в Ізмаїлі відвідали тисячі людей. Емоції розривали як глядачів, так і артистів. Маємо дуже потужний заряд енергії на концерт у Генічеську”, – розповів лідер гурту “Мандри” Сергій Фоменко.

Початок о 19:00 на Площі відродження.

Нагадаємо, фестиваль “Твоя Країна fest” відбудеться у прикордонних містах. Проект проходитиме у серпні-вересні, у ньому візьмуть участь популярні українські виконавці – Фома та гурт “Мандри”, “Тартак”, “Антитіла”, Марія Бурмака, Gypsy Lyre, Іванка Червінська та GrozovSka Band. 24 серпня концерт відбудеться у Маріуполі (Донецька область, зона проведення ООС), 8 вересня – у Конотопі (Сумська область, кордон з Росією), 15  вересня – в Мукачевому (Закарпатська область, кордон з Угорщиною), 22 вересня – у Новоселиці (Чернівецька область, кордон з Румунією і Молдовою), 29 вересня – у Сарнах (Рівненська область, кордон із Білоруссю).

Джерело UATV
дата 16.08.2018
категорії Культура
поділитися
Топ новин на UA|TV